L4 | e-Zwolnienie w kilka godzin

Promocje i Rabaty

Niniejszy dokument określa zasady obowiązywania promocji i rabatów od dnia 1 stycznia 2023 roku w portalu L4.pl (dalej również „Portal”).

Poniżej podane są okresy obowiązywania rabatów. W razie zmiany zasad promocji przed niżej wymienionym czasem, Pacjenci zostaną o tym poinformowani poprzez zmianę niniejszego dokumentu.

W Portalu obowiązują obecnie następujące ceny, promocje i rabaty:

  1. Dla Pacjentów korzystających z Portalu za pośrednictwem strony internetowej l4.pl:
    1. w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku cena podstawowa zostaje obniżona z 99 zł do 69 zł (rabat 30%) na każdą e‑konsultację1 zakończoną wystawieniem e‑recepty lub e‑skierowania wskutek wypełnienia przez Pacjenta formularza medycznego.
    2. w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku cena podstawowa zostaje obniżona z 99 zł do 59 zł (rabat 40%) na każdą e‑konsultację dla przypadłości Antykoncepcja Hormonalna zakończoną wystawieniem e‑recepty wskutek wypełnienia przez Pacjenta formularza medycznego.
  2. Dla Pacjentów, którzy zarejestrowali się po raz pierwszy w Portalu za pośrednictwem aplikacji mobilnej:
    1. w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2023 roku po dokonaniu rejestracji w aplikacji mobilnej, Pacjent otrzymuje powitalny kupon o wartości 100 zł do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy. Kupon będzie pomniejszać o 20 zł koszt kolejnych e‑konsultacji w aplikacji, aż do zużycia tej kwoty.
    2. powyższa promocja łączy się z promocją 30% i 40%, o których mowa powyżej w pkt. 1 a i b.

Promocje, o których mowa w pkt 1, nie przysługują na inne rodzaje e‑konsultacji, tj.: teleporady (kontakt telefoniczny z lekarzem) lub e‑konsultacje dotyczące e‑zwolnienia L4.

Promocja, o której mowa w pkt 2a), obowiązuje pod warunkiem, że Pacjent rejestruje się po raz pierwszy w Portalu za pomocą aplikacji mobilnej. Ściągnięcie aplikacji przez Pacjenta, który posiada już konto w Portalu, nie powoduje naliczenia zniżki.


1 Oprócz e‑konsultacji zakończonej wystawieniem e‑recepty dla przypadłości Antykoncepcja Hormonalna, na którą obowiązuje wyższy rabat.